Μεγάλη επιτυχία για τον Ανταγόρα οι τρεις συνεχόμενοι τίτλοι σε παίδες και έφηβους (Video)
16/05/2023

9 χρυσά, 11 αργυρά και 11 χάλκινα κατέκτησαν οι αθλητές του Ανταγορα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που διεξήχθη στο Λουτράκι στις 12 και 13 Μαΐου και με 634 βαθμούς στο πρωτάθλημα Εφήβων(U20)και 534 στο πρωτάθλημα παίδων(U17) κατέκτησαν για τρίτη συνεχόμενη χρονιά τον τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδος στους παίδες και έφηβους.

Σε ατομικό επίπεδο ο Στέφανος Τρακόσσας για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά κατέκτησε την πρώτη θέση σε παίδες και έφηβους, ενώ χρυσα μετάλλια στην κίνηση του επολε ζετε κατέκτησαν οι Σπύρου Παναγιώτης και Ζουμπουλικος Εμμανουήλ.