Εξαιρετική εμφάνιση των αθλητών και αθλητριών του ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ , στο πρωτάθλημα Τριάθλου Κ12 και Κ14
23/10/2023

Εξαιρετική εμφάνιση  των αθλητών και αθλητριών του ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ , στο πρωτάθλημα Τριάθλου Κ12 και Κ14 που διεξήχθη στη Λέρο.

Επιτυχίες των αθλητριών του στα "ΠΑΠΑΝΤΩΝΆΚΕΙΑ 2023"

Το Σαββατοκύριακο διεξήχθησαν στο δημοτικό στάδιο της πανέμορφης Λέρου, αγώνες στίβου Τριάθλου Κ12 και Κ14 και τα "ΠΑΠΑΝΤΩΝΆΚΕΙΑ 2023".

Οι αθλήτριες και οι αθλητές του ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ,  πέτυχαν πολύ καλές επιδόσεις και κατέκτησαν πολλά μετάλλια και στις δύο αθλητικές διοργανώσεις που διοργανώθηκαν με εξαιρετική επιτυχία, από το δήμο της Λέρου και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.

Οι αθλήτριες και οι αθλητές του Γ.Σ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ που κατέκτησαν σημαντικές επιτυχίες είναι: