Ο Δ.Ο.Π.Α.Β.Σ. και ο Α.Σ. Φοίβος στο πλαίσιο της φωταγώγησης του δέντρου στην πόλη της Κω διοργανώνουν την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου Santa run στις 17:30 με σημείο εκκίνησης και τερματισμού την Πλατεία Ελευθερίας και διαδρομή από τις οδούς Βασιλέως Παύλου-Ακτή Μιαούλη-Ακτή Κουντουριώτη- Βασιλέως Παύλου(άνοδος από Δημαρχείο).
Ελάτε να περπατήσουμε όλοι μαζί και να δώσουμε χρώμα στην πόλη.
Σε όλους τους συμμετέχοντες θα διανεμηθούν δωρεάν σκούφοι του Άγιου Βασίλη και αναμνηστικό συμμετοχής.