Στην πρόβα τζενεράλε της παράστασης "Μικροί πυροβολισμοί μέσα στη νύχτα" από την ομάδα "acTa" , βρέθηκε η κάμερα του kostv στο Θέατρο - Πολυχώρος Σφαγείο .
Πρόκειται για μια παράσταση που μιλά για τη δύναμη που μπορεί να αποκτήσει η φωνή ενός αδικημένου, αλλά και τα άκρα στα οποία μπορεί να οδηγηθεί o αγώνας για το δίκαιο..
Αξίζει να σημειωθεί πως σήμερα είναι η μεγάλη πρεμιέρα, ενώ οι τριήμερες παραστάσεις είναι SOLD OUT και το έργο θα επαναληφθεί τον Οκτώβρη στο πλαίσιο της συνάντησης ερασιτεχνών ηθοποιών που γίνει στην Κω.
Φωτογραφίες
Ρεπορτάζ