Δ.Χρυσόπουλος: Ο Α.Ο Πυλίου ''τιμωρήθηκε'' στη Ραφήνα για το κακό του πρώτο 20λεπτο
Αθλητισμός
30/11/2021

Το Σάββατο στις 18:00 το εκτός έδρας ματς των ''βυσσινί'' κόντρα στον Αιολικό

Την ήττα με σκορ 1-0 γνώρισε ο Α.Ο Πυλίου στην εκτός έδρας αναμέτρηση της προηγούμενης Κυριακής με αντίπαλο τη Θύελλα Ραφήνας, για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της  Γ’ Εθνικής.

Σύμφωνα με τις δηλώσεις του προπονητή της ομάδας, Δημήτρη Χρυσόπουλου, στο Kos Tv, οι ‘’βυσσινί’’ πλήρωσαν το κακό τους πρώτο 20λεπτο και παρότι στη διάρκεια του αγώνα ανέβασαν στροφές δεν κατάφεραν να αποτρέψουν το αρνητικό αποτέλεσμα.

Αυτήν τη στιγμή, οι παίκτες και το τεχνικό team του Α.Ο Πυλίου προετοιμάζονται με εντατικούς ρυθμούς για το εκτός έδρας ματς κόντρα στον σκληροτράχηλο Αιολικό, το Σάββατο στις 18:00, με στόχο τη νίκη.